News

17 July 2016 -  HOT SUMMER WITH AN OUTDOOR GRILL PARTY


 
   
We, in EXPRESS DELI love to fire up the grill, no matter weather conditions....When the weather's warm and the days are long, we love to cook-out. And this is just perfect event for your colleagues, friends or business partners. Let's meet together for a SUMMER GRILL PARTY.
    Our chefs in EXPRESS DELI choose the best meat and marinade them in home-made mixes. They carefully make home-made BIO beef burgers (exactly as on the picture), get fresh vegetables, bake breads and cook dips with fresh herbs.
    Now it's your turn to pick out a date and location - we recommend backyards, terraces or roofs...EXPRESS DELI GRILL PARTY is suitable for lunch events, late afternoon and evening get-together occasions.
    We offer complete catering services with on-site professional grill, tableware, cutlery, tables, etc. If you wish to have a beverages included, choose from hot/cold, non- and alcoholic beverages as well as from home-made desserts.
On request we arrange an home-made ice-cream stand.
                                                                                                         Check out our menu and contact us for more details.


21.1.2015

Pokračujeme se vzdělávacím projektem Děti, dobrou chuť!


I v novém roce 2015 jsme navázali na úspěšný zábavně-edukativní projekt pro mladší školní děti. Třeťáci z
Malostranské ZŠ se dozvěděli zajímavosti o lidském trávicím systému, dokázali ve slepém testu chuťově rozlišit rozmanité potraviny, také zjistili, jaké potraviny jsou zdraví prospěšné a jejich účinek na lidský organismus, jak si správně připravovat si jídlo, kdy a v jaké míře se stravovat a vše si pak zkusili prakticky vyzkoušeli. Na konec jako profesionální ochutnavači si měli možnost vychutnat vyjímečné extra panenské olivové oleje a sušená rajčata a papriky sladké jako třešně představené společností Olium Olivium.

Chtěli byste s vašimi předškolními či mladšími školními dětmi přijít na tvoření vtipných svačinek? Neváhejte a kontaktujte nás. Email: sandwich@sandwich.cz Těšíme se na Vás!16.12.2014

Otevírací doba během vánočních svátkůRádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby v období 20.12.2014 - 4.1.2015. V pondělí 22.12. a v úterý 23.12. a mezi 29.12. - 31.12. přijímáme Vaše objednávky a požadavky od 8:00 do 16:00 hodin. Provozovny EXPRESS SANDWICH Anglická, Anděl a BB Centrum a EXPRESS FOOD Anděl jsou od 20.12.2014 do 4.1.2015 zavřené. Těšíme se na Vás opět v pondělí 5.1.2015. Provozovna EXPRESS SANDWICH OC Palladium má otevřeno každý den kromě 25.12.2014. Dle aktuální otevírací doby OC Palladium. Děkujeme za pochopení.


20.11.2014

NOVINKA - EXPRESS DELI karta s kreditem 100 Kč

Ve čtvrtek 20.11. a v pátek 21.11.2014 prvním 1 000 zákazníkům, kteří využijí slevu na nákup v   EXPRESS SANDWICH se svou starou věrnostní kartičkou, vyměníme VIP kartičku za novou EXPRESS DELI kartu s přednabitým kreditem 100 Kč. EXPRESS DELI karta je nová věrnostní a zároveň bezhotovostní platební karta, která usnadní a zvýhodní Vaše nakupování v EXPRESS SANDWICH, EXPRESS DELI a EXPRESS FOOD. Více informací o kartě naleznete zde


EXPRESS DELI karta a její výhody: bezhotovostní platby, urychlení nákupu, platba v EXPRESS SANDWICH, EXPRESS DELI a EXPRESS FOOD, zisk až 10% kreditu navíc dle způsobu dobití, dobíjení hotovostí, platební kartou nebo stravenkami, přenositelnost, možnost darování karty, ideální pro Vaše děti - máte kontrolu nad jejich stravováním.


8.11.2014

Tipy na PŘEDvánoční nejen firemní večírek

Přemýšlíte již nad firemním předvánočním večírkem či neformálním setkání s kolegy k závěru roku?

Tým EXPRESS DELI Catering pro Vás i tento rok připravil speciální nabídku lahodých pokrmů z našeho menu a nejoblíbenější druhy domácího cukroví. K dokreslení sváteční nálady nabízíme také domácí punč s vlastní směsí koření. Pro vaši firemní či soukromou akci zajistíme teplé i studené pokrmy a nápoje, inventář a samozřejmě dekorace. Máte-li nevšední gurmánské přání na naše kuchaře, neváhejte nás kontaktovat na tel.: 222 510 446  Výběr z PŘEDvánoční nabídky si prohlédněte zde.


6.10.2014

EXPRESS DELI Catering menu v novém designu s novými chutěmi

EXPRESS SANDWICH a EXPRESS DELI nabízí od října 2014 nové menu. Cateringová nabídka EXPRESS DELI překvapí nejen novým designem a přehledným členěním, které usnadní váš výběr, ale zejména tím nejdůležitějším - nabídkou jídel. Hned v úvodu jsme zařadili vybrané nové domácí dezerty, například tvarohový závin s brusinkami nebo panacottu.

Oblíbené meetingové talíře jsme rozdělili na vegetariánské a masové. V obou dvou si pochutnáte na domácích pomazánkách lahodných sýrech a delikatesních uzeninách - nově na bresaole - italském sušeném hovězím nebo schwarzwaldské šunce. Pro slané občerstvení se hodí i koktejlové snacky, kde jsme připravili špízy, rolky a kanapky v zajímavých chuťových variacích. Vyberte si například roastbeef na olivové tapenádě, olivu s fíkem na mozzarelle nebo sýrové trio.... Rozšířili jsme nabídku salátů a nářezových mís, kterou doplňují řízečky a quiche. Nová je také nabídka teplého menu, které vychází z menu EXPRESS FOOD. Degustační menu zahrnuje vybraná masa se selekcí příloh, dipů a salátků.

Express Deli Catering menu si můžete prohlédnout zde. Rádi vám s výběrem v menu poradíme. Neváhejte nás kontaktovat na tel.: 222 510 446


4.9.2014

Již brzy - nové EXPRESS DELI Catering menu!

Během léta jsme nezaháleli a připravili pro Vás novou nabídku cateringového menu a cateringových služeb, jež budete moci již brzy ochutnat a využít. V rozšířené a přehlednější nabídce naleznete nové druhy sladkých dezertů a pečiva vhodných na snídaně nebo na coffee breaky, lahodné kombinace meetingových talířů a salátů a především nový koncept teplého jídla.18.4.2014

NOVINKA! EXPRESS DELI Grilování na klíč

Slunečné jarní dny vybízejí ke konzumaci jídla mimo stěny kanceláře. Grilování je ideální řešení. V

letních měsících nabízíme možnost uspořádát grilovací party u Vás ve firmě. Máte-li vnitroblok, terasy či střechu, kde je možné grilovat, využijte nabídku EXPRESS DELI Grilování. Grilování je možné uspořádat i jako „extra“ oběd s kolegy, odpolední party pro obchodní partnery nebo jako oslavu vyjímečné události. Zajistíme jakýkoli druh kvalitního masa, včetně lahůdek jakámi je hovězí pupek, připravíme přílohy, čerstvou zeleninu, alkoholické i nealkoholické nápoje včetně osvěžujících domácích limonád a nesmí chybět ani domácí dezerty či oslnivé minidezerty. Výběr záleží jen na Vás, my grilujeme opravdu rádi! Pro nabídky volejte tel.: 222 510 446

7.4.2014

Stylové ubrusy pro Váš catering

Kontinuálně zlepšujeme EXPRESS DELI cateringové služby, abychom vyhověli Vašim přáním. Na míru jsme nechali ušít luxusní saténové ubrusy, jež jsou variabilní nejen k našemu nábytku. Přírodní hřejivý odstín hnědé barvy působí elegantně a decentně. Ladí do většiny interiérů a vyjímá se i v exteriérech. Saténové ubrusy kombinujeme s bílými či jinými barvami dle Vašich požadavků.

Cateringové menu servírujeme na kvalitním bílém porcelánu, podnosech ve stříbrné barvě či lesklých černých plastových tácech. Nápoje podáváme ve skle. Teplé pokrmy uchováváme ve vyhřívaných stříbrných schafinzích.

Neváhejte nás kontaktovat pro catering na klíč a využití našich komplexních služeb. Express Deli - Catering 360°.

14.3.2014

Nová nabídka sladkého pečiva nejen ke kávě

Další NOVINKOU v nabídce EXPRESS DELI je selekce vybraných lahodných sladkých výrobků. Pro jaro a léto jsme pro Vás vybrali „The Original Cookies“. Americká klasika dle původního receptu v čokoládové variantě. Cookies mají měkké srdce a jemně křupavou hranu. Zkuste je k pravé sicilské kávě Miscela d´Oro. Další novinkou je plněný mandlovo-máslový koláček z křehkého třeného těsta, který se hodí například na coffee break. Na fotce zobrazený mini tvarohový koblížek dá vzpomenout všem na dětství. Koblížek plněný jablečnou náplní a obalený v cukru je kalorickou vzpruhou nejen po ránu. Rozšířili jsme pro vás i nabídku sladkého pečiva z listového těsta. Listové těsto, především croissant je nezbytným doplňkem Italů a Francouzů k ranní kavě. Vyzkoušejte je také.... Pokud byste rádi nabídku vyzkoušeli, neváhejte nás kontaktovat v pracovní dny na tel.: 222510446.

7.3.2014

Novinka v EXPRESS DELI  - OPEN SANDWICHe

V EXPRESS DELI nabídce nově najdete OPEN SANDWICHe - lahodný toastový chléb s jemně mletými dýňovými a lněnými semínky a obohacený zdraví prospěšnou vlákninou. Open sandwich by se mohl zdát být obdobou "chlebíčku", nikoli. Open sandwiche jsou zdravé, vždy čerstvé a připravované z kvalitních sezónních ingrediencí. Jarní svěžest zaručují čerstvé listové saláty, plátky jablek či bylinky doplněné například ochuceným čerstvým tvarohem.

Na výběr jsme připravili nevšední kombinace chutí v nových náplních. Náplně připravujeme z lehce kořeněného pečeného krůtího masa – Tandoori, pravého italského Prosciutta či pikantní Nivy a Pražské šunky, vegetariánskou variaci zastupuje jemný Brie.

Selekci 16 kusů mini open sandwichů servírovaných a meeting platterech si objednávejte 1 den předem na tel: 222510446. Budete-li přát speciální variantu, neváhejte nás kontaktovat.
Comments